Specific CXW Adult All Breeds 300g

Kód zboží: Specific Canine
  • Cena vč. DPH:50.00 Kč
    1.97 EUR
  • Cena bez DPH:44.64 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Vlastnosti a charakteristika krmiva


Specific Handbook pdf8_img_107

Kompletní, vyvážené krmivo s přiměřeným obsahem energie odpovídající potřebám dospělých psů, které napomáhá udržení ideální tělesné hmotnosti.

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_108Vysoce kvalitní a vysoce stravitelné složky zajišťují maximální využití živin krmiva a tím menší objem výkalů.

 

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_109Vysoce stravitelné živiny a jejich vyvážená kombinace zajišťují dospělým psům vše potřebné pro zdravý život.

 

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_110Psyllium je rozpustná, bobtnající vláknina, která na svou hmotu může navázat několikanásobné množství vody a má známý příznivý účinek na regulaci aktivity trávicího traktu.

 

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_111Obsahuje β-1,3/1,6 – glukany z kvasnic, které se mohou vázat na receptory bílých krvinek a ovlivňovat tak imunitní systém a podporovat imunitní odpověď organismu.

 

 

 

 

 

Doplňující informace

  • Pro březí a kojící feny všech plemen je doporučeným krmivem SPECIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed, CPD-M Puppy Medi­um Breed nebo CPW Puppy All Breeds.
  • Pro starší psy je doporučeným krmivem jedna ze SPECIFIC™ CGD Senior diet nebo CGW Senior All Breeds.

Složení
Vepřové maso, hovězí maso, kukuřice, kuřecí maso, vejce, minerální látky, prášková celulóza, psyllium, cukr, rýže, vitamíny a stopové prvky, kvasnice (zdroj β-1,3/1,6 – glukanů).

Neobsahuje žádné syntetické antioxidanty, syntetická barviva ani zchutňovadla.

 

Denní krmná dávka v gramech
Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.