Specific CRD-2 Weight Control 12kg

Kód zboží: KRM09831
Doprava zdarma
  • Cena vč. DPH:1610.00 Kč
    65.06 EUR
  • Cena bez DPH:1437.50 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Toto dietní krmivo pro psy bylo speciálně vyvinuto tak, aby udrželo získanou optimální hmotnost dříve obézních psů nebo psů s nadváhou: zvýšený obsah vlákniny a nízký obsah tuku znamenají nízkou energetickou hodnotu při zachovaném objemu, vysoký obsah bílkovin zaručuje zachování svalové hmoty a pocit nasycení.

Složení:
Obiloviny, ryby a výrobky z ryb, celulóza v prášku, vejce a výrobky z vajec, hydrolyzovaný drůbeží protein, mléko a deriváty z mléka, minerálie, Plantago-semena (lusky Plantago psyllium). Neobsahuje žádná umělá barviva nebo aromatické látky.

Deklarované jakostní znaky:
Energie 1251 kJ, protein 22.4 g, tuk 5.2 g, vláknina 6.8 g, popel 5.0 g, vápník 0.84 g, fosfor 0.56 g, měď (síran měďnatý) 0.7 mg, vitamin A 696 MJ, vitamin D 70 MJ, vitamin E 19 mg. Celkový škrob 45.6 g. Celkový cukr 0.75 g. Původ uhlovodanů: pšenice, celulóza v prášku, rýže, rostlinné klíčky. Antioxidant: BHT (E 321).

Návod na krmení:
Množství krmení je nutno upravit individuálně podle celkového zdravotního stavu psa. Váš veterinární lékař Vám pomůže určit správnou dávku krmiva. Vyvarujte se však náhlých změn krmiva. Krmivo SPECIFIC CRD Fibril by mělo být přidáváno postupně v průběhu 5-7 dní ve zvyšujících se dávkách k dosavadními krmivu.

Doporučovaná doba zkrmování:
Do dosažení cílové hmotnosti v případě obezity, dlouhodobě při diabetu mellitu po dohodě s veterinárním lékařem. Psi musí mít stále přístup k čerstvé pitné vodě.