Specific CPD-M Puppy Medium Breed 4 kg

Kód zboží: KRM08950
  • Cena vč. DPH:555.00 Kč
    22.43 EUR
  • Cena bez DPH:495.54 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

KOMPLETNÍ KRMIVO PRO ŠTĚŇATA STŘEDNÍCH PLEMEN. Váš veterinární lékař doporučil SPECIFIC CPD Puppy Medium breed Pediatril M (SPECIFIC CPD Pediatril M) vzhledem k tomu, že jde o kompletní krmivo pro psy, speciálně vyvinuté pro štěňata všech středních plemen, která jsou vzhledem ke zrychlenému růstu a nadváze náchylná k problémům vývoje kostry.

Krmivo SPECIFIC CPD Puppy Medium breed Pediatril M bylo vyvinuto veterinárními lékaři a je veterinárními lékaři prodáváno.

Složení:
Pšenice, rybí moučka, bílkoviny kukuřice, živočišné tuky, rýže, hydrolyzovaný drůbeží protein, kvasnice, minerálie, vejce, oligo-fruktóza, slunečnicový olej. Neobsahuje žádná umělá barviva nebo aromatické látky.

Obsah živin ve 100 g:
Surový protein 22.5 g, surový tuk 11.5 g, hrubá vláknina 1.5 g, surový popel 4.5 g, vápník 0.75 g, fosfor 0.6 g, měď (síran měďnatý) 0.83 mg, vitamin A 665 MJ, vitamin D 66 MJ, vitamin E 23 mg. Antioxidant: BHT (E 321).

Návod na krmení:
Množství krmení je nutno upravit individuálně podle celkové kondice psa. Váš veterinární lékař Vám pomůže určit správnou dávku krmiva. Vyvarujte se příliš rychlého růstu a hmotnostních přírůstků. Krmivo by mělo být zaváděno postupně a ve zvyšujících se dávkách k dosavadními krmivu psa v průběhu 5–7 dní. Psi musí mít stále přístup k čerstvé pitné vodě.

Doba použitelnosti:
Je uvedena na balení. Přípravek byl vyroben 18 měsíců před datem exspirace. Skladovat v suchu a chladu.