Specific CGW Senior All Breeds 6x300g

Kód zboží: Specific Canine
  • Cena vč. DPH:329.00 Kč
    13.01 EUR
  • Cena bez DPH:293.75 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Vlastnosti a charakteristika krmiva


Specific Handbook pdf8_img_166


Mírně snížený obsah bílkovin a fosforu a řízená hladina sodíku snižuje u starších psů zatížení ledvin a podporuje jejich funkci. Bílkoviny jsou vysoce biologicky hodnotné a poskytují psům dostatek esenciálních aminokyselin.

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_167

EPA a DHA jsou omega-3 mastné kyseliny s příznivým vlivem na zdraví kůže a kvalitu srsti, ale také na stav kloubních chrupavek a normální pohyblivost kloubů starších psů.

 

 

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_168


Kompletní vyvážené krmivo s mírně sníženým obsahem energie. Psi v seniorském věku mají nižší energetické nároky a krmivo CGW napomáhá udržování ideální tělesné hmotnosti.

 

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_169


Taurin je látka, která hraje v metabolismu důležitou roli. Je nezbytný pro normální funkci srdečního svalu, zejména u starších psů.

 

 

 

 

Specific Handbook pdf8_img_170

 

Krmivo obsahuje ß-1,3/1,6 – glukany z kvasnic, které se mohou vázat na receptory bílých krvinek a tím stimulovat imunitní systém a imunitní odpověď.

 

 

 

 

Doplňující informace

  • EPA a DHA z ryb pomáhá u starších psů udržovat funkci ledvin.
  • L-karnitin transportuje mastné kyseliny do mitochondrií a sti­muluje oxidaci tuků při současné ochraně svalové tkáně. Tím u starších psů napomáhá udržení ideální tělesné hmotnosti.
  • Dieta obsahuje mannan-oligosacharidy (MOS). MOS mají schopnost vázat se na patogenní bakterie a zabránit jejich kon­taktu se sliznicí trávicího traktu. Přirozeně se tak zlepšuje zdra­votní stav trávicího traktu starších psů.

 

Kontraindikace

  • Štěňata, březí a kojící feny.

 

Obsah živin

CGW2

 Podrobnější analýza složení je uvedena v sekci SpecificTM - Technické informace


Složení
Vepřové maso, kuřecí maso, kukuřice, ryby, rybí olej, vejce, prášková celulóza, slunečnicový olej, psyllium, minerální látky, cukr, rýže, vitamíny a stopové prvky, taurin, kvasnice (zdroj ß-1,3/1,6 – glukanů a mannan-oligosacharidů), L-karnitin.

Neobsahuje syntetické antioxidanty, barviva ani zchutňovadla.

 

Denní krmnná dávka v gramech
Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod. Doporučuje se průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.