Specific CGD-XL Senior Large & Giant Breed 12 kg

Kód zboží: KRM10046
Doprava zdarma
  • Cena vč. DPH:1340.00 Kč
    54.15 EUR
  • Cena bez DPH:1196.43 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

KOMPLETNÍ DIETNÍ KRMIVO PRO STARŠÍ PSY. Váš veterinární lékař doporučil SPECIFIC CGD Geriatril vzhledem k tomu, že toto kompletní krmivo pro psy bylo speciálně vyvinuto tak, aby poskytlo potřebné živiny pro zdravé dospělé a starší psy.

Krmivo SPECIFIC CGD Geriatril bylo vyvinuto veterinárními lékaři a je veterinárními lékaři prodáváno.

Složení:
Obiloviny, oleje a tuky, mléko a výrobky z mléka, ryby a výrobky z ryb, extrakt z rostlinných proteinů, hydrolyzovaný drůbeží protein, minerálie, vejce a výrobky z vajec. Neobsahuje žádná umělá barviva nebo aromatické látky.

Obsah živin ve 100 g:
Protein 17.0 g, tuk 8.0 g, vláknina 3.0 g, popel 5.0 g, vápník 0.59 g, fosfor 0.45 g, měď (síran měďnatý) 0.78 mg, vitamin A 529 MJ, vitamin D 53 MJ, vitamin E 22 mg. Antioxidant: BHT (E 321).

Návod na krmení:
Množství krmení je nutno upravit individuálně podle celkového zdravotního stavu psa. Váš veterinární lékař Vám pomůže určit správnou dávku krmiva. Vyvarujte se však náhlých změn krmiva. Krmivo SPECIFIC CGD Geriatril by mělo být přidáváno postupně v průběhu 5-7 dní ve zvyšujících se dávkách k dosavadními krmivu. Psi musí mít stále přístup k čerstvé pitné vodě.

Doba použitelnosti:
Je uvedena na balení. Přípravek byl vyroben 18 měsíců před datem exspirace. Skladovat v suchu a chladu.