Purina Pro Plan Dental ProBar Chicken+Rice 150 g

Kód zboží: KRM10268
  • Cena vč. DPH:60.00 Kč
    2.47 EUR
  • Cena bez DPH:52.17 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

ŽVÝKACÍ TYČINKA PRO PLAN DENTAL PRO BAR
Prokazatelně snižuje tvorbu zubního kamene o 45 % a zároveň osvěžuje dech

Bakterie v dutině ústní mohou způsobovat celou řadu nepříjemných problémů, jako je třeba tvorba zubního plaku a kamene, zánět dásní či zápach z ústní dutiny. Různé žvýkací doplňky pomáhají omezit tvorbu zubního plaku a kamene tím, že prodlužují dobu žvýkání. Pokud jsou ale příliš tvrdé, mohou způsobovat krvácení dásní.

Nové žvýkací tyčinky Dental ProBar značky PRO PLAN mají speciální poddajnou, gumovou strukturu, díky níž snižují tvorbu zubního plaku a kamene a současně masírují dásně.


Tyčinky Dental ProBar navíc obsahují speciální složku – HŘEBÍČEK, který je známý svými zklidňujícími, protizánětlivými a antioxidačními účinky a navíc dlouhodobě osvěžuje dech.

Tyčinky Dental ProBar obsahují kuřecí maso a uhlohydráty, zejména rýži. Díky vyváženému obsahu vápníku a fosforu navíc pomáhají udržovat zdravé a silné zuby i kosti.

    * Prokazatelně redukuje tvorbu zubního plaku a kamene až o 45%.
    * Udržuje dásně vašeho psa zdravé.
    * Podporuje dobré trávení.
    * Chrání, zklidňuje, neobsahuje barviva.

 
Krmný návod:
Dospělým psům střední velikosti podávajte 1 tyčinku denně. Běžnou krmnou dávku upravte tak, aby si váš pes udržel ideální tělesnou kondici. Hmotnost 1 tyčinky je cca 30g. Pes by měl mít vždy přístup k čisté a čerstvé pitné vodě.

Složení:
Rýže (min. 40 %), kuřecí maso (min. 14 %), pšenice, chlorid sodný, fosforečnan vápenatý, bentonit, drůbeží tuk, hřebíček.

Deklarované jakostní znaky:
Bílkoviny  9,0 %, tuk 3,0 %, popel 11 %, vláknina 1,0 %, vápník 1,1 %, fosfor 1,0 %, vlhkost 14,5 %.