Purina Pro Plan Cat Sterilised Rabbit 10 kg

Kód zboží: KRM11241
 • Cena vč. DPH:1469.00 Kč
  57.99 EUR
 • Cena bez DPH:1311.61 Kč
 • Dostupnost: Skladem
Množství:

Optimální výživa a posílená ochrana pro kastrované a sterilizované kočky.

Obsahuje OPTIRENAL pro podporu funkce ledvin.

PRO PLAN After Care je krmivo se záměrně sníženým podílem energie speciálně přizpůsobené potřebám mladých a dospělých kastrovaných či sterilizovaných koček. Vysoce stravitelná receptura PRO PLAN AfterCare s vysokým podílem kuřecího masa a s masem z králíka je speciálně sestavena tak, aby zabraňovala přibírání na váze a ochraňovala močové cesty. Díky tvaru a struktuře granulí pomáhá předcházet tvorbě zubního plaku a kamene. 

 

“Natural Feline Protection“ - podporuje funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.

 • Vysoce chutné kompletní krmivo s vysokým podílem kuřecího masa a s masem z králíka je speciálně vyvinuto tak, aby zabránilo váhovým přírůstkům kastrovaných/sterilizovaných koček a udržovalo zdraví jejich trávicího traktu.
 • Vysoký podíl bílkovin a vlákniny pomáhá snižovat riziko nadměrného ukládání tuků.
 • Obsah esenciálních mastných kyselin v receptuře udržuje správné pH moči (mezi 6,3 a 6,6), pomáhá tím chránit zdraví močového traktu a snižovat riziko tvorby močových kamenů.
 • Tvar a struktura granulí pomáhají předcházet usazování zubního plaku a kamene.
 • Obsahuje OPTIRENAL, specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin, a antioxidanty zpomalující proces stárnutí.

   

 

KŮŽE A SRST:
Vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.

 

TRÁVENÍ:
Vysoký obsah bílkovin a vlákniny a omezené množství sacharidů pro zmírnění glukózové zátěže po jídle a omezení ukládání tuku na buněčné úrovni.

 

MOČOVÝ TRAKT:
Močový trakt je podporován komplexem živin OPTIRENAL. Receptura kontroluje pH moči, udržuje dobrý zdravotní stav močového traktu a snižuje riziko tvorby struvitových a oxalátových kamenů, které je u kastrovaných koček vyšší.

 

IMUNITNÍ SYSTÉM:
Vysoký obsah kvalitních bílkovin a silné antioxidanty pro podporu tvorby protilátek a ochranu buněk.

 

Krmný návod 

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Pravidelně sledujte hmotnost své kočky a upravujte podle ní aktuální denní dávku krmiva. Doporučujeme pravidelné preventivní veterinární prohlídky. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

 

 

Průměrné denní krmné dávky (g/den)

Hmotnost (kg)

Množství krmiva (g)

2 - 4 30 - 60
4 - 6 60 - 90
6 - 8 90 - 120
 

 

 

 

Složení

Kuřecí maso (16%), kukuřičná lepková moučka, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice,  hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, rostlinná vláknina, králičí maso (4%), sušená vejce, živočišný tuk, rybí tuk, minerální látky, vedlejší výrobky živočišného původu, kvasnice.

 

Doplňkové látky

Nutriční doplňkové látky

Vitamin A 35000 m.j./kg, vitamin D3 1100 m.j./kg, vitamin E 900 m.j./kg, vitamin C 160 mg/kg, síran železnatý monohydrát 340 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 3,0 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 45 mg/kg, síran manganatý monohydrát 45 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 400 mg/kg, seleničitan sodný 0,28 mg/kg.    

 

Technologické doplňkové látky

Síran vápenatý dihydrát 5000 mg/ kg.

S antioxidanty.

 

Analytické složky

Bílkoviny 41,0%, oleje a tuky 12,0%, popel 7,0%, vláknina 4,5%.