Podestýlky
Podestýlka Cat Best Öko Plus 10l

Podestýlka Cat Best Öko Plus 10l

185,-
153,- Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Model: CHP01558
Zapojte se do našeho věrnostního programu a získejte skvělé dárky nebo slevy na vybrané produkty!

Popis: 

Cat's Best Öko Plus je dřevitá hrudkující podestýlka výborně pohlcující pachy. Má až 3x vyšší úžitkovost než ostatní běžné podestýlky, díky čemu je velmi úsporná ve spotřebě. Silně pohlcuje pachy a má příjemnou vůni bez umělých přísad, pro její výrobu jsou používána nejjemnejší rostlinná vlákna z jedlového a smrkového dřeva. Oproti vlastnímu objemu absorbuje až 700% tekutiny. Podestýlka Cat's Best Öko Plus je plně kompostovatelná, biologicky odbouratelná a možno jí spláchnout v toaletě, protože se rozpustí již po vhození do záchodové mísy.

Použití:

Do důkladně vyčištěné kočičí toalety nasypeme vrstvu podestýlky (5 cm). Po vykonání potřeby vznikne hrudka, která se po zahrabání kočkou vybere lopatkou. Upozornění: Při likvidaci v toaletě sypat do toalety pouze malé množství hrudek, nechat chvíli rozpustit ve vodě toalety a důkladně spláchnout. V toaletě likvidujte pouze jednotlivé znečištěné hrudky.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace