PlaqueOff Dental Bones zeleninové krůtí 482g

PlaqueOff Dental Bones zeleninové krůtí 482g

405,-
352,- Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Výrobce: SwedenCare AB
Model: P10
Zapojte se do našeho věrnostního programu a získejte skvělé dárky nebo slevy na vybrané produkty!

 

  • Pomáhají vyčištění plaku a zubního kamene
  •  Pomáhá osvěžit dech
  •  Přírodní produkt vyrobený z mořské řasy
  •  K dispozici ve čtyřech příchutí

ProDen PlaqueOff® Dental Bones jsou žvýkací kosti s osvědčeným práškem PlaqueOff® jako jednou ze složek. Pokud používáte denně, tento přírodní produkt vyrobený z řas může výrazně doplňovat běžnou zubní hygienu.

Nechte svého psa žvýkat!

Psi neustále produkují nové plaky v ústech. Pokud nejsou ošetřeny, mohou kalcifikovat do zubního kamene, což nelze odstranit ze zubů. Veterinář potřebuje k odstranění zubního kamene anestezii a ultrazvuku. Pokud zubní kámen zůstane neošetřen, může to vést k infekcím, které se v těle zvířete přenášejí, což může poškodit srdce, plíce, játra a negativně ovlivnit funkce ledvin. Naším cílem je nabídnout vám efektivní a jednoduché možnosti pro zubní a ústní hygienu svého mazlíčka.

ProDen PlaqueOff® Dental Bones pomáhají předcházet tvorbě plaků. Unikátní tvar a abrazivní účinek kostí, pomáhá odstranit plak a zubní kámen, což pomáhá osvěžit dech. 

K dispozici ve čtyřech chutných chutí. Vyberte si mezi těmito příchuti: slaninová, kuřecí s dýní, krůtí s brusinkami a zeleninová

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace