Nature's Protection

Výsledky 1 - 18 z 18
 • Naše filozofie v oblasti výživy je velmi jednoduchá, přesto velmi účinná. Chtěli jsme se zbavit všech vlastností výrobku, které se podobají lidským stravovacím zvykům, k nimž je v dnešní době stále větší sklon. Nezajímají nás marketingové triky. Naší jedinou oblastí zájmu je pes.

 • Psy je nejlépe krmit jako masožravce. Proto za první složku budeme vždy považovat zdroj kvalitního masa. Na ochranu kvality krmiva
  z bakteriologického hlediska jsme se záměrně rozhodli nepoužívat tzv. čerstvé maso, které ve skutečnosti obsahuje hodně vody. Pracujeme se sušenými potravinami se stabilním nutričním profilem.

 • Naše zdroje tuku poskytují plno energie, přičemž dodávají také správné
  a vyvážené množství esenciálních mastných kyselin omega-6 a omega-3, potřebných pro zdravou kůži a lesklou srst a podporujících také dobrou funkci imunitního systému.

 • Pečlivě vybrané zdroje uhlovodanů dodávají rychlou energii pro zábavu i práci, zatímco zdroje vlákniny dosahují správného průchodu střevy. Výsledkem celého složení je malé množství pevné stolice, což je známka optimálního trávení.

 • Obsah minerálních látek a vitamínů
  v krmivu je přizpůsoben velikosti plemene a fázi života tak, aby byla zajištěna pevná struktura kostí a optimální fungování všech metabolických funkcí. Jakékoliv doplnění vitamínů a/nebo minerálních látek doma je tedy zbytečné, dokonce může jít o kontraindikaci.

 • Naši odborníci na výživu psů a veterinární péči vypracovali každou recepturu na základě nejnovějších poznatků v oblasti nutriční vědy. Nutriční potřeby obohatili o další specifické výhody (vyjádřené symboly).

 • Všechny výhody vycházejí z uznávaných vědeckých údajů. Neprovádíme ani nepodporujeme testování na zvířatech. Krmivo podle všech našich receptur je podáváno psům v podmínkách chovných stanic nebo v rodinném prostředí, abychom se ujistili, že jsou bezvadně přijímány a stravitelné.

 • Nepoužíváme ani nepotřebujeme umělá barviva, ochucovadla nebo konzervační látky. Naše výrobky jsou přirozeně chutné!

 • A v neposlední řadě – jsme inovativní! Výsledkem je, že pouze ve značce Nature’s Protection se nachází MicroZeoGen, který představuje jedinečný pokrok v oblasti výživy. Žádné jiné vysoce kvalitní krmivo pro domácí zvířata tuto výhodu nenabízí.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace