K-9 Growth Formula 3 kg

Kód zboží: Growth Formula
  • Cena vč. DPH:330.00 Kč
    13.34 EUR
  • Cena bez DPH:294.64 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Popis produktu

Kompletní suchá granulovaná krmiva s dietními účinky, vyrobená z kuřecího masa a drobů, stabilizovaného kuřecího tuku, obilného lepku, kukuřičné a pšeničné moučky, sušeného mléka.

Hlavními vlastnostmi jsou: vysoký obsah energie, výživná hodnota, lehká stravitelnost vyplývající z použitých surovin. Krmiva jsou velmi chutná, protože jsou vyrobena převážně z masové kaše a jen částečně z mouček. Krmení je velmi jednoduché, příprava nezabírá čas, protože psi přijímají granule ochotně v suchém stavu.

K-9 SELECTION GROWTH FORMULA je speciální kompletní výživa pro rychle rostoucí štěňata a pro březí a kojící feny. Krmivo je vyrobeno z kuřat a proto je velmi lehce stravitelné a výživné. Používá se také pro psy trpící nechutenstvím k povzbuzení jejich chutě. Velikostí granulí je přizpůsobeno snadnému krmení štěňat i malých plemen psů.

Dávkování krmiv: Na každých 10 kg tělesné váhy psa 100 – 200g krmiva denně anebo podle doporučení veterináře. Upravte podle prostředí, ve kterém váš pes žije, rasy, věku a stupně aktivity nebo podle doporučení veterináře. Čerstvá čistá voda musí být vždy k dispozici.

  • Kojící fenu krmte několikrát za den v neomezovaném množství podle její chuti.
  • Štěně krmte 3–5 krát za den v množství, které samostatně přijme během 15 minut.

Když štěně dosáhne stáří kolem 12 měsíců, nahraďte směs K-9 Selection Growth Formula výživou K-9 Selection Maintenance Formula.

Složení: Moučka z kuřecího masa, kukuřice, živočišný tuk – kuřecí, kukuřičná krmná mouka, pšenice, drůbeží moučka a vedlejší drůbeží produkty, sušené mléko odtučněné, vitamíny a minerály

Deklarované hodnoty(v 1 kg): Bílkoviny 28%, tuk 18%, popel 6,3%, vláknina 2%, vápník 1,3%, fosfor 0,9%, sodík 0,3%, vlhkost do 10%.