Granule Nutram

Výsledky 1 - 15 z 15

Suchá kompletní granulovaná krmiva řady Nutram jsou vyráběna ze surovin špičkové kvality, vhodných i pro lidskou spotřebu, s použitím nejnovějších šetrných výrobních metod. Cílem výrobce je dosáhnout nejvyšší možné kvality nejen z hlediska výživových vlastností, chutnosti a obsahu biologicky aktivních látek, ale i z hlediska výživových vlastností, chutnosti, obsahu biologicky aktivních látek a minimálního zatěžování trávicího traktu psa.

Základní použité suroviny pro výrobky řady NUTRAM - čerstvá kuřecí pasta a rýže - dávají krmením vysokou výživnou hodnotu, mimořádnou chutnost a lehkou stravitelnost. Ze všech surovin, používaných ve výživě psů, prokazatelně nejdietnější účinky mají právě jen bílá masa, rýže a jehněčí maso. Proto jsou označována jako "hypoalergenní" krmiva. Do krmiv řady NUTRAM je také přidávána Yucca shidigera, rostlina v Americe používána jako tradiční léčivka s podpůrným účinkem. Kromě podpory obranyschopnosti organismu totiž navíc výrazně tlumí přirozený pach výkalů, které jsou při krmení Nutramem pevné a málo objemné.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace