Granule K-9

Výsledky 1 - 23 z 23

K-9 je kanadská společnost, která vám přináší kompletní suché granulované krmivo. Je vyrobené z kuřecího masa a drobů, stabilizovaného kuřecího tuku, obilného lepku, sušeného mléka a kukuřičné a pšeničné moučky. Výsledkem je chutná strava mající všechny důležité látky, které váš pejsek potřebuje. Granule K-9 mají i dietní účinky a jsou obecně zdraví prospěšné. Krmiva K-9 se vyrábějí podle stáří, kondice psa a jeho pracovního zatížení. K-9 vyrábí také řadu K-9 Selection. Tato řada je obohacená o potřebné minerály a vitamíny.

Krmiva řady K-9 SELECTION jsou obohacena všemi potřebnými vitamíny a minerálními látkami, takže pokrývají veškeré potřeby psů. Podle stáří, pracovního zatížení a kondice psa je potřeba vybrat příslušnou vhodnou formuli. Formule K-9 SELECTION GROWTH je vhodná k přikrmování štěňat už od stáří 3 týdnů. Pro usnadnění příjmu nejmenšími štěňaty je možné granule zalít teplou vodou, popřípadě mlékem.

Dávkování krmiv: Na každých 10 kg tělesné váhy psa 100 - 200g krmiva denně anebo podle doporučení veterináře. Upravte podle prostředí, ve kterém váš pes žije, rasy, věku a stupně aktivity nebo podle doporučení veterináře. Čerstvá čistá voda musí být vždy k dispozici.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace