Fish4Dogs

Výsledky 1 - 1 z 1

Cesta pro naše produkty začíná v jedné z mnoha malých rybích farem roztroušených podél norského pobřeží. Vody kolem dlouhého pobřeží Norska jsou studené a čisté, díky čemuž jsou ideálním prostředím pro chov ryb. Tyto farmy fungují na základě přísných kontrol a licencí, které činí norský farmový chov ryb jedním z nejlepších chovů na světě.

Krmivo s obsahem ryb může pozitivně ovlivnit srst a kůži, klouby, zažívání a rozvoj mozku a zraku.

Omega 3 mastné kyseliny - Ryba je jedním z nejbohatších přirozených zdrojů Omega 3 mastnýyh kyselin, především prospěšných forem EPA a DHA. Protizánětlivý účinek Omega 3 mastných kyselin je vynikající pro kůži a klouby.

Rybí bílkoviny jsou vynikající - Existuje množství zdrojů bílkovin - maso, vajíčka, mléko a ryba. Ale ne všechny bílkoviny jsou stejné - bílkoviny z ryb jsou mnohem lépe stravitelnější a obsahují nižší množství nasycených tuků a cukrů.

Ryby mají vysoký obsah chrupavek - bohatý zdroj glukosaminu a chondroitinu, které příznově působí na zdraví kloubů.

Bez obilovin - Fish4Dogs produkty používají jako zdroj uhlohydrátů brambory a hrášek - suroviny s balancovaným glykemickým indexem a sníženým rizikem potravinové intolerance.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace