Whiskas

Výsledky 1 - 7 z 7

Kočičí granule Whiskas jsou velmi oblíbené a rozšířené. Samotná značka Whiskas pochází z Anglie a objevila se v roce 1958. V současné době spadá pod společnost Mars, což je velká společnost, která se zabývá výrobou rozmanitých krmiv pro zvířata. Všechny se vyznačují vysokou kvalitou a vyvážeností stravy. U nás působí značka Whiskas od roku 1992. Nabízí zhruba 50 rozmanitých produktů určených chovatelům koček. Ať už jste jakkoliv nároční a chcete pro svou kočku to nejlepší, u značky Whiskas to najdete. Oblíbené jsou především kapsičky v krémové omáčce a mnohé další pochoutky. 

Společnost Mars vždy kladla důraz na výzkum a neustálý vývoj a to ji vedlo v roce 1968 k rozhodnutí založit výzkumné veterinární centrum pro výživu malých zvířat – WALTHAM. Středisko WALTHAM, vedoucí světová autorita ve výživě a péči o malá zvířata, se stará o to, aby veškerá naše krmiva splňovala nejen požadavky majitelů na vysoce nutriční krmivo, ale domácím mazlíčkům také chutnala. Výzkumné veterinární centrum WALTHAM spolupracuje s celou řadou externích vědeckých pracovišť, mimo jiné také s Veterinární a farmaceutickou univerzitou v Brně. Výsledky prováděných projektů jsou zveřejňovány v předních vědeckých publikacích a výsledná doporučení jsou uznávaným měřítkem v celém odvětví. 

Samotná značka Whiskas má své kořeny v Anglii, kde byla v roce 1958 uvedena na trh konzerva (177g) s mokrým krmivem. V kontinentální Evropě se značka rozšířila na počátku šedesátých let, mezi prvními trhy, kde se objevila, bylo Německo, Nizozemí a Itálie.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace