Friskies cat dry - kuře, zelenina 4kg

Kód zboží: KRM11196
  • Cena vč. DPH:325.00 Kč
    12.82 EUR
  • Cena bez DPH:290.18 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Friskies Adult je krmivo vyrobené z kvalitního, pečlivě vybraného masa s obsahem vysoce kvalitních bílkovin, vitaminů, minerálních látek a chuťově rozmanitých a zdravých složek.

Friskies je kompletní a vyvážená strava pro každý den. Vaše kočka ví, že chutná skvěle a vy víte, že Friskies jí dává vše, co potřebuje pro zdraví a vitalitu.

Kompletní granulované krmivo pro dospělé kočky

Obsahuje kuře, játra a zeleninu / maso, játra a zeleninu / tuňáka, lososa a zeleninu, kvalitní maso s vysoce kvalitními bílkovinami, vysoce kvalitní bílkoviny podporují přirozenou obranyschopnost, vysoce kvalitní bílkoviny pro silné svaly a srdce, vysoce kvalitní bílkoviny pro dobrou stravitelnost, vápník a fosfor pro silné kosti a zuby, s obsahem všech nezbytných vitaminů pro zdravé kočky, vyvážený obsah minerálních látek pomáhá udržet zdravý močový trakt.
Denní krmná dávka:
Hmotnost kočky     Množství na den (g/den)
Kotě     podle libosti
3 kg     50 g
4 kg     70 g
5 kg     85 g

Krmné dávky jsou určené pro kočky s normální aktivitou v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální hmotnost. Čerstvá a čistá voda by měla být vždy k dispozici.
Deklarované jakostní znaky:
dusíkaté látky     32.0%
tuk     10.0%
popel     8.0%
vláknina     3.0%
vápník     1.3%
fosfor     1.2%
draslík     0.7%
hořčík     0.12%
methionin     0.6%

S antioxidanty, barvivy a konzervováno s: doplňkové látky ES.
Složení:
Obiloviny (min. 1% kukuřice ve žlutých granulích), bílkovinné extrakty rostlinného původu, maso a vedlejší výrobky živočišného původu (min. 4% a 1% jater v světlehnědých a hnědých granulích), oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky (min. 0,4% vápníku a min. 1% minerálních látek v bílých granulích, min. 1% mrkve v oranžových granulích).
Vitamin A     8500 m.j./kg
Vitamin D3     850 m.j./kg
Vitamin E (alfa-tokoferol)     75 mg/kg
Taurin     1000 mg/kg
Síran měďnatý pentahydrát     měď 8 mg/kg