Eukanuba Mature Senior Large Breed 3 kg

Kód zboží: KRM08146
  • Cena vč. DPH:399.00 Kč
    15.78 EUR
  • Cena bez DPH:356.25 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

 

KRMIVO MATURE SENIOR LARGE BREED

S bohatým obsahem kuřecího masa

Toto krmivo od společnosti Eukanuba bylo vytvořeno na pokrytí zvláštních výživových potřeb starších psů a seniorů velkých plemen, jako je zdravá obranyschopnost, zdravé klouby, kontrola hmotnosti a zdraví zubů. Krmivo značky Eukanuba poskytuje optimální denní dávku proteinů, tuku, karbohydrátů, důležitých vitamínů a minerálů pro zdraví a pohodu vašeho psa. Obsahuje přísady vysoké kvality a velké množství živočišných proteinů.

100% kompletní a vyvážená strava pro starší psy a seniory velkých (25 – 40 kg: 6 let a více) a obřích plemen (>40 kg: 5 let a více).

5+ roků Dnů krmení

ZdraváImunita
Podporuje imunitní systém a podporuje každodenní přirozenou regeneraci zdravých buněk. Obsahuje důležité antioxidanty jako vitamín E.

Systém FlexMobility (JMS st./sen.)
Podporuje zdravé klouby, což stárnoucí psi a psi velkých plemen nezbytně potřebují Obsahuje glukosamin a sulfát chondroitinu pro odolné a silné chrupavky.

KontrolaHmotnosti
Pomáhá zvládnout úbytek hmotnosti a jeho udržení Má nižší obsah tuků a L–karnitinu, které napomáhají spalovat tuk a udržet štíhlou svalovou hmotu.

Péče o srst+
Stará se o hustou a lesklou srst, podporuje zdravou pokožku a přirozený proces hojení Obsahuje kyselinu gama linolenovou (GLA) a optimální rovnováhu omega–6 a omega–3 mastných kyselin.

DobréTrávení+
Podporuje zdravý trávicí trakt, zdravá střeva a výborné vstřebávání živin Obsahuje exkluzivní složení fermentované vlákniny (řepnou dřeň + FOS).

Glukóza v rovnováze
Výživové složky napomáhají k udržení obvyklých hodnot krevního cukru po jídle Obsahuje speciální zdroje karbohydrátů

Péče o zuby (Zubní kámen)
Podporuje zdravé zuby tím, že snižuje hromadění zubního kamene Hrubě rozemleté granule napomáhají odstranit plak a speciální kombinace minerálů zabraňuje ukládání materiálů vytvářejících zubní kámen na zubech

Množství vitamínů
Množství vitamínů je zaručeno do data spotřeby.

Zdravé klouby
Podporuje zdravé klouby

Přísady
Kukuřice, kuřecí maso (>20 %), pšenice, čirok, ječmen, drůbeží maso, sušená řepná dřeň, živočišný tuk, celá sušená vejce, vedlejší produkty z kuřecího masa, sušené pivovarské kvasnice, chlorid draselný, sůl, fruktooligosacharidy, hexametafosforečnan sodný, rybí tuk, lněné semínko, DL–methionin, glukosamin hydrochlorid, výtažek z měsíčku, brutnákový olej, sulfát chondroitinu. [pro = 10 kg] Obsahuje antioxidanty povolené EC: tokoferoly a propylgalát.

Analýza:
Hrubé proteiny: 26,0 %, neupravený olej: 10,0 %, popeloviny: 7,0 %, hrubá vláknina: 3,0 %, vlhkost: 8,0 %, vápník: 1,10 %, fosfor P: 0,95 %

Přísady na kg:
Vitamín A: 14000 mezinár. jednotek, vitamín D3: 750 mezinár. jednotek, vitamín E (α–tokoferol): 200 mg, měď jako síran měďnatý: 25 mg, L–karnitin: 40 mg, betakaroten: 1 mg. Bez přidaných barviv nebo konzervačních látek.