Eminent Cat Light/Sterile 2 kg

Kód zboží: KRM13291
  • Cena vč. DPH:199.00 Kč
    8.09 EUR
  • Cena bez DPH:173.04 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Popis produktu

Eminent Cat Light/Sterile 30/10

Kompletní krmivo pro kočky s nadváhou a kastrované kočky75 % proteinů živočišného původu

U koček po kastraci často dochází vlivem hormonálních změn k následným změnám v temperamentu (snížení, zklidnění) a apetitu (zvýšení), což může vést k nadváze. Tomu plně odpovídá receptura krmiva, která veškeré požadavky kastrovaných koček zohledňuje. Speciální složení udržuje pH moči v optimální hladině a působí preventivně proti vzniku močových kamenů. Díky svému složení a obsahu L-karnitinu pomáhá krmivo udržovat ideální tělesnou hmotnost, taurin zabezpečuje vynikající zrak a FMP systém dobré trávení.

Složení: drůbeží moučka (28 %), kukuřice, rýže, rybí moučka, pšeničné klíčky, pšenice, drůbeží tuk, slunečnicová semínka, hydrolyzovaná drůbeží játra, rostlinná vláknina, lněné semínko, taurin, doplňkové látky, MOS (mannanoligosacharidy), FOS (fruktooligosacharidy), betaglukany, lysin, methionin, cholin-chlorid, Yucca, L-karnitin, brusinky, probiotická kultura. protein 30 %, tuk 10 %

  • Hairball: speciální rostlinná vláknina pomáhá průchodu chlupů trávicím traktem a omezuje tvorbu bezoárů.
  • Imunita: betaglukany, MOS a FOS posilují imunitní systém. Vitaminy E a C zvyšují obranyschopnost organismu a regeneraci buněk. Yucca podporuje imunitu a redukuje přirozený zápach.
  • pH control: krmivo udržuje pH moči v optimální hladině a tím působí preventivně proti vzniku močových kamenů. Brusinky zajišťují dobrý stav močových cest.
  • Kondice: esenciální aminokyseliny lysin a methionin jsou důležité pro obnovu svalové tkáně a zlepšují kondici zvířete.

Krmná tabulka 3 kg4 kg5 kg6 kg7 kg8 kg9 kg>10 kg 50 g 65 g 80 g 95 g 105 g 120 g 130 g 14 g/kg