-
Doplňkové krmivo určené pro kočky, psy a koně ke zlepšení kondice kůže a srsti.
-
Dermanorm olej obsahuje speciální nenasycené mastné kyseliny (EFA), které jsou v organismu nepostradatelné pro tvorbu a vývoj zdravé kůže a srsti.
-
Zdrojem účinku přípravku Dermanorm olej je olej z brutnáku lékařského (Burago officinalis), který obsahuje vysoce koncentrované esenciální kyseliny cis-linolovou (LA) a gama-linolenovou (GLA).
-
Druhou účinnou složkou je olej z mořských ryb bohatý na obsah esenciálních kyselin eicosapentaenové (EPA) a docosahexaenové (DHA). Touto vynikající kombinací oleje z brutnáku lékařského a oleje z mořských ryb vykazuje – Dermanorm olej optimální poměr mezi nenasycenými kyselinami omega 6 a omega 3 (5 – 10 : 1).
Složení:
-
Rostlinný olej z brutnáku lékařského, rybí olej, butylhydroxytoluen, etoxyquin.
Analytické složky:
Doplňkové látky (v 1 kg):
-
Ve 100 ml: kyselina cis-linolová 2 200 mg, kyselina gamma-linolenová 1 200 mg, kyselina eicosapentaenová 270 mg, kyselina docosahexaenová 180 mg.
Dávkování:
-
kočka a malý pes 2,5 ml denně
-
pes 5,0 ml na 10 – 20 kg ž.hm. denně
-
kůň 25 – 50 ml pro koně denně do krmení
-
Optimální délka podávání: 2 měsíce.
Podávání: