Darwins Speciál Light - velký papoušek 1kg

Kód zboží: KRM10196
  • Cena vč. DPH:85.00 Kč
    3.24 EUR
  • Cena bez DPH:73.91 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Popis:

Lehce stravitelné krmivo se sníženým obsahem tuků pro všechny druhy velkých papoušků. Vybrané složení zajišťuje optimální výživu a zdravý růst. Komplex speciálních doplňků podporuje metabolismus a cévní systém. Je prevencí proti obezitě a infekčním onemocněním.

Semena ostropestřce mariánského napomáhají regeneraci jaterních buněk a komplexně tak posilují detoxikační procesy organismu. Pomáhá zmírnit řadu závažných jaterních onemocnění. Chilli papričky papoušky nepálí, obsahují kapsaicin, který podporuje metabolismus a krevní oběh a slouží jako prevence proti obezitě. Dezinfikuje zažívací trakt a chrání tak organismus proti nebezpečným infekcím. Zinek obsažený v krmivu navíc napomáhá k posílení imunity. Směs obsahuje vysoký podíl pohanky, která je ceněna pro své nutriční a dietetické hodnoty. Spolu s chilli papričkami se podílí na odstraňování cholesterolu z těla a díky podstatnému zastoupení rutinu příznivě ovlivňuje cévní systém.

Složení:

obiloviny, semena, vedlejší výrobky rostl. původu, zelenina, ovoce, bílkovinné extrakty rostl. původu, kvasnice, vejce a výrobky z vajec, oleje a tuky, minerální látky, vitamíny, aminokyseliny, potr. barviva, antioxidanty (doplňkové látky EU)

Analytické složky v 1 kg:

vlhkost 13%, vit. A 20 000 mj., vit. D3 1 000 mj., vit. E (alfatokoferol) 100mg, měď (CuSO45H2O) 10 mg