Royal Canin VD Cat kaps. Urinary S/O paštika 12x85g

Royal Canin VD Cat kaps. Urinary S/O paštika 12x85g

281,-
244,- Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Royal Canin VD,VCN,VED
Model: ZB006109
Zapojte se do našeho věrnostního programu a získejte skvělé dárky nebo slevy na vybrané produkty!

Kompletní dietní krmivo pro kočky. Obsah látek podporujících kyselost moči a nízký obsah hořčíku je vhodný pro rozpouštění struvitových kamenů a pro snížení rizika jejich opětovného výskytu. Složení také napomáhá při léčbě onemocnění dolních močových cest.

  • díky vysokému obsahu vody ředí moč
  • účinně působí na rozpouštění struvitových kamenů
  • vhodné obzvláště v případech: Idiopatické cystitidy, Urolitiázy (struvitové kameny) a Urolitiázy (struvitové a kalcium oxalátové kameny)
  • vzhledem k tomu, že působí na struvitové i oxalátové krystaly, je první volbou ještě před identifikací typu močových kamenů
  • krmivo je určeno k dlouhodobému podávání, přičemž je třeba dbát na to, aby kočka nedostávala žádnou jinou potravu, ta by mohla způsobit recidivu urolitiázy

Složení:

maso a výrobky živočišného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, obiloviny, extrakt rostlinných bílkovin, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, oleje a tuky, cukry.

Analýza:

Bílkoviny: 9,5 % - Tuky: 2,7 % - Hrubý popel: 1,7 % - Hrubá vláknina: 1,3 % - Vllhkost: 81,5 %, vápník 0,22 %, fosfor 0,19 %, sodík 0,26 %, hořčík 0,01 %, draslík 0,16 %, chloridy 0,33 %, síra 0,16 %, taurin 0,085 %, látky okyselující moč: síran vápenatý 0,25 %, DL-methionin 0,03 %.

Dávkování:

Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Délka podávání: Pro rozpuštění kamenů nebo vyléčení urinární infekce je třeba krmivo podávat 4 – 12 týdnů. V případě infekce močového traktu je vhodné podávat Urinary S/O Feline (společně s antibiotiky) ještě nejméně 30 dní po negativním výsledku bakteriologického rozboru moči.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace