Chondrocat Biosol 500ml
Chondrocat Biosol 500ml

Chondrocat Biosol 500ml

940,-
817,- Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Orling s.r.o.
Model: KRM10045
Zapojte se do našeho věrnostního programu a získejte skvělé dárky nebo slevy na vybrané produkty!

Chondrocat biosol, tekutá kloubní výživa pro kočky, obsahuje komplex biologicky aktivních látek pozitivně ovlivňujících regenerační procesy v kloubních, šlachových a vazivových tkáních, zvyšujících kloubní pohyblivost a omezujících bolestivost kloubů v klidu i při pohybu.

Další informace :

Chondrocat je komplexní perorální arthronutraceutikum k výživě a regeneraci kloubů koček, které na trhu dosud scházelo. Chondrocat je vyráběn ve formě biosolu a díky vyvážené lahodné rybí chuti jej kočky bez problémů přijímají. Chondrocat Biosol je vhodný zejména: * při onemocnění a poranění pohybového aparátu koček * při zhoršené pohyblivosti a neochotě k pohybu * při ztuhlosti kloubů * pro intenzivní regeneraci kloubních chrupavek, kostí a vazů * pro výživu kůže a srsti Doporučné dávkování: 5 ml denně Krmný návod: Přípravek podávejte k omezení potíží pohybového aparátu koček. Odměřenou denní dávku přimícháme do krmení. U hůře krmitelných koček lze přípravek aplikovat na srst tlapky, tak aby došlo k jeho slízání v rámci hygieny kočky. Před použitím protřepat! Případná usazenina není na závadu kvality přípravku. Přípravek je vhodné podávat denně po dobu alespoň 2 měsíců. Kúru je vhodné 3x ročně opakovat. Dlouhodobé i trvalé podávání je možné.

Složení :

Kolagenní peptidy CHP (Collagen Hydrolysate Peptides) Ve formě vysoce využitelného biosolu zvyšují syntézu kolagenu, vyživují a regenerují kloubní chrupavky, šlachy, vazy a kosti a zmírňují až odstraňují tak následky poškození kloubů, vazů a šlach. Kolagenní peptidy zabraňují dalšímu úbytku chrupavek, zlepšují hybnost a zmírňují bolestivost. Kolagen představuje základní hmotu kloubní chrupavky a podmiňuje její mechanické vlastnosti, především pevnost a pružnost. Chondroitinsulfát a glukosaminsulfát Váží v kloubní chrupavce vodu a zabezpečují tak její vhodné mechanicko-elastické vlastnosti. Snižují aktivitu enzymů poškozujících kloubní chrupavku, pozitivně ovlivňují její metabolismus a mají protizánětlivé účinky. Zvyšují rovněž elasticitu chrupavky a tím pozitivně ovlivňují její mechanickou funkci. Taurin Je pro kočky velmi důležitá esenciální aminokyselina a jeho přítomnost v potravě je nezbytná. Nedostatek taurinu může způsobovat různé zdravotní komplikace, poruchy vidění, onemocnění srdce aj. Mangan je důležitým stopovým prvkem zasahujícím do metabolismu kolagenu a pojivových tkání, zároveň má pozitivní vliv na kvalitu srsti. Selen Má významný pozitivní vliv v procesu revmatoidních zánětů. Spolu s vitamínem E pozitivně ovlivňuje průběh osteoartrózy a snižuje bolestivost. Působí jako silné antioxidanty a chrání organismus před škodlivým působením volných radikálů. Vitamín C je důležitý pro normální produkci kolagenu a funkci všech pojivových tkání. Působí jako antioxidant, podporuje imunitu a pomáhá odstraňovat únavu. Biotin Zásadním způsobem příznivě ovlivňuje zdravotní stav kůže a srsti. Je nezbytný pro normální utilizaci živin, podporu a růst tělních tkání. Beta-karoten působí jako antioxidant a prekursor vitamínu A podporuje vybarvení srsti.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace