Chondrocan Biosol 500ml
Chondrocan Biosol 500ml

Chondrocan Biosol 500ml

1.041,-
905,- Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Výrobce: Orling s.r.o.
Model: KRM01635
Zapojte se do našeho věrnostního programu a získejte skvělé dárky nebo slevy na vybrané produkty!

Základní informace :

Chondrocan Biosol - komplexní perorální chondronutracetikum, ve vysoce vstřebatelné a využitelné formě kolagenního biosolu, pro podporu regenerativních procesů v kloubním systému, při léčbě chorob pohybového aparátu psů.S příchutí čokolády.

Další informace :

Kolagen CHP vyživuje a obnovuje kostní a chrupavkové buňky, podporuje novotvorbu kolagenních vláken a pozitivně tak ovlivňuje regenerační schopnosti kloubní chrupavky. Chondroitinsulfát a glukosamin sulfát pozitivně ovlivňují metabolizmus chrupavky, snižují aktivitu enzymů poškozujících kloubní chrupavku a mají protizánětlivé účinky. Mají schopnost vázat vodu, zvyšují hydrataci kloubních chrupaveky a zabezpečují tak vhodné mechanicko-elastické vlastnosti chrupavky. Důsledkem působení glykosaminoglykanů je odstranění nebo výrazné snížení bolestivosti kloubů v klidu i při pohybu, zvýšení kloubní pohyblivosti a pozastavení procesu osteoartrózy. Indikační skupina: doplňk. krmivo - chondronutraceutikum Indikace: * pro onemocnění pohybového a vazivového aparátu * pro intenzivní regeneraci kloubních chrupavek, kostí a vazů * při onemocnění a poranění kloubů, šlach a vazů * při dysplazii kyčelních kloubů Doporučené dávkování: 5 ml na 10 kg živé hmotnosti psa. Způsob použití: Denní dávku odměříme dle hmotnosti psa a přimícháme do krmení nebo do vody. Trvalé podávání je možné.

Složení :

Složení v denní dávce 5 ml: kolagen CHP 2500 mg; chondroitinsulfát 150 mg; glukosaminsulfát 150 mg; vápník 31 mg; fosfor 30 mg; hořčík 6,5 mg; selen 5 µg; provitamín A - beta-karoten 260 µg; vitamín C 6,5 mg; vitamín E 5 mg. Složení: hydrolyzovaná kolagenní želatina, chondroitinsulfát, glukosamin sulfát, dihydrogenfosforečnan sodný, chlorid vápenatý, oxid hořečnatý, vitamín E, vitamín C, beta-karoten, seleničitan sodný, maltodextriny, čokoládové aroma, karamel, aspartam, sorban draselný, demineralizovaná voda.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace